Sutter CURIS® Radyofrekans Cihazı 4.0 Mhz

CURIS® Radyofrekans Cihazı 4.0 Mhz


CURIS® 4 MHz radyofrekans cihazı yenilikçi 4MHz teknolojisine sahiptir. Bilimsel çalışmalar, The CURIS® 4 MHz radyofrekans cihazının sahip olduğu 4MHz teknolojisi sayesinde doku travmalarının azaltılabileceğini göstermiştir.

Radyofrekans cihazlarında frekans yükseldikçe, biyolojik dokunun elektromanyetik alanlara direnci azalır. Bu etki, CURIS® 4 MHz radyofrekans cihazı tarafından tüm monopolar ve bipolar modlarda oluşturulur. Geleneksel elektrocerrahi üniteleri kullanıldığında elektromanyetik alan hücreler arasında yoğunlaşır ve sadece dış tabakayı ısıtır. CURIS® 4 MHz radyofrekans cihazında ise hücrelerin enerjiyi eşit olarak emmesi sağlanır. Sonuç olarak, enerji nazikçe ve son derece odaklanmış bir şekilde uygulanır. Yanal ısı hasarı en aza indirilirken hassas monopolar kesimler mümkündür.

AutoRF™ Teknolojisi Nedir?

Dokunun içindeki elektriği yani (empedansını) ölçerek güç çıkışını ona göre ayarlar. Akım verilen alanda doku ölümü gerçekleştikçe hastaya uygulanan akımı gerek monopolar uygulamalarda gerekse bipolar uygulamalarda otomatik olarak çalışmayı keser ve sesli olarak kullanıcıyı uyarır. AutoRFT fonksiyonu sürekli olarak dokunun ne durumda olduğunu kontrol altında tutar.

CURIS® Kullanım Kolaylıkları

  • Otomatik Başlama, Otomatik bitirme, zaman ayarlama , İşlem bitti uyarısı.
  • Farklı kullanıcılar veya uygulamalar icin 4 farklı programlama seçeneği.

CURIS® Özellikleri

  • 4.0 MHz Radyo Frekans Teknolojisi, Monopolar ve Bipolar.
  • P3™ Uyarili güç performansı ve güç çıkışı.
  • AutoRF™, Bilgisayar kontrollü doku empedans Kontrolü Otomatik-Stop.
  • Otomatik Başlama, Otomatik bitirme, zaman ayarlama , İşlem bitti uyarısı.
  • Farklı kullanıcılar veya uygulamalar icin 4 farklı programlama seçeneği.
  • Bütün probları 134°C de Autoclavable'a girebilir.
  • Cihaz hem Monopolar hemde Bipolar Radyofrekans dalgaları üretir. Radyo Frekans cihazı ameliyat esnasında doku hasarını minimum sevide tuttuğu için, ameliyat sonrasında hastanın hissedeceği ağrıda minimuma düşer ve iyileşme süreci oldukça kısalır.

p3TM Teknolojisi Nedir?

Darbeli güç performansı anlamına gelen p3TM, CURIS® 4 MHz radyofrekans cihazının tüm koagülasyon modlarında aktiftir. Radyofrekans enerjisi saniyede yaklaşık 50 küçük paket halinde verilir. Darbeli güç çıkışı nedeniyle, münferit paketler arasında kısa kopmalar vardır ve bu da dokuya enerjiyi emmesi için yeterli zaman verir. En az termal hasara sahip yüksek derecede odaklanmış, ancak yumuşak pıhtılaşma mümkündür.

Ürün Kataloğu

Sutter CURIS® Radyofrekans Cihazı 4.0 Mhz Ürün Kataloğu Yeni Versiyon
Sutter CURIS® Radyofrekans Cihazı 4.0 Mhz Ürün Kataloğu Yeni Versiyon